Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O naszej misji

Nazywam się Sandra Krajczy i jestem doktorem nauk humanistycznych, pedagogiem specjalnym, life coachem, terapeutą Treningu Umiejętności Społecznych, terapeutą Integracji Sensorycznej oraz ekspertem w wielu innych metodach terapeutycznych. Przez lata pogłębiałam swoje doświadczenie jako wykładowca akademicki, ale największą pasję odkryłam w terapeutycznej pracy z dziećmi i młodzieżą, którą praktykuję od ponad 20 lat. Od 2014 roku prowadzę Centrum TERAPIS Wspomagania Rozwoju Dziecka w Poznaniu, gdzie oferujemy kompleksowe wsparcie dzieciom i ich rodzinom na wszystkich etapach ich rozwoju. Od wielu lat wspieram terapeutycznie również rodziców oraz rodzeństwo dzieci z zaburzeniami w rozwoju. Każdego dnia staram się, by moje centrum terapeutyczne było wyjątkową przestrzenią, gdzie dzieci będą mogły rozwijać swe skrzydła, będąc otoczone akceptacją, zrozumieniem i szacunkiem, rodzice znajdą wsparcie, a terapeuci będą mogli spełniać się i realizować. Niezwykle istotne dla mnie są relacje i dzięki nim właśnie wzmacniamy to, co tworzymy.

Wydawnictwo TERAPIS to moja odpowiedź na potrzeby nauczycieli, specjalistów i rodziców w efektywnym wspieraniu rozwoju umiejętności społecznych oraz emocjonalnych u dzieci i młodzieży. Nasze kompleksowe narzędzia zostały starannie opracowane, aby wspierać rozwój interpersonalny, komunikacyjny i emocjonalny. Zyskujemy dużo pozytywnych opinii od rodziców, którzy uważają, że nasze materiały są niezwykle wartościowe i pomocne, dlatego postanowiliśmy się nimi dzielić na większą skalę. Dlatego w miarę upływu lat narodził się pomysł terapeutycznego wydawnictwa, w którym będzie miejsce do dzielenia się efektami naszej pracy, z nadzieją, że przyczyni się to do zwiększenia jakości zajęć TUS w całej Polsce.

Dzięki naszej pracy powstał kompleksowy program zajęć, obejmujący szeroki zakres zagadnień z obszarów rozwoju społecznego i emocjonalnego. Oferujemy materiały, które składają się na gotowe zajęcia, dostosowane do różnych etapów rozwoju i rozwijane w kolejnych latach. Nasze pomoce terapeutyczne są efektem wieloletniej pracy praktycznej z dziećmi i młodzieżą. Z każdym kolejnym rokiem prowadzonych przez nas zajęć z zakresu TUS, były one udoskonalane i ulepszane, biorąc pod uwagę opinie samych uczestników, ich porady, to jak je odbierają i czego sami najbardziej potrzebują.

Dzięki tej wspólnej, wieloletniej pracy powstał cały, kilkuletni program obejmujący szeroki zakres zagadnień z zakresu rozwoju dziecka. Dzięki temu nauczyciele, terapeuci i rodzice mogą mieć dostęp do gotowych materiałów, podzielonych tematycznie, ułożonych w taki sposób, w które będą mogły być kolejno realizowane, z możliwością rozwijania tematyki w kolejnych latach.

Pełny program obejmuje szereg kluczowych umiejętności, takich jak nawiązywanie kontaktów, aktywne słuchanie, komunikacja, budowanie pozytywnego obrazu siebie, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami, dokuczaniem, konfliktami, kontrola emocji i wiele innych. Nasz program oferuje narzędzia, materiały i ćwiczenia, które pomagają dzieciom rozwijać te umiejętności w sposób interakcyjny i angażujący. Jest to kompleksowe podejście do edukacji społecznej, które wspiera rozwój dzieci i młodzieży w różnych obszarach życia.

Wydawnictwo Terapis to efekt naszej miłości do rozwoju osobistego i pragnienia wspierania młodych ludzi w budowaniu silnych fundamentów społecznych. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, naszych narzędzi i naszej wizji, która ukierunkowuje naszą pracę każdego dnia. Dziękujemy za zaufanie naszej wiedzy, doświadczeniu i temu, czemu się poświęcamy z pasją od ponad 20 lat. Jesteśmy również wdzięczni za Twoje zaangażowanie oraz dzielenie z nami misji, jaką jest tworzenie podstaw do lepszego, szczęśliwego życia, a także wspieranie dzieci i młodzieży w osiąganiu pełnej, odpowiedzialnej i satysfakcjonującej dorosłości. Cieszymy się, że możemy być Twoim partnerem na tej inspirującej drodze.

Serdecznie zapraszamy,

dr Sandra Krajczy wraz ze wszystkimi, którzy tworzą TERAPIS Wspomaganie Rozwoju Dziecka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl